Totolotek aplikacja – obstawianie na raz, dwa, trzy

Zdobądź fajny bonus

TOTOLOTEK – licencjonowany buk, który działa w sferze zakładów ponad dwadzieścia lat i już zdążył zdobyć zaufanie ziperów, dzięki odjazdowemu pakietowi typów oraz niezawodnej i prostej apce Totolotek mobile.

Zdobądź fajny bonus

Gdzie pobrać m TOTOLOTEK aplikacja?

Pierwsze, o czym musisz pamiętać to, że apka totolotka nie jest dostępna w sklepie internetowym Google’a. (Google zakazał zamieszczania w swoim sklepie apek bukmacherskich). Aplikacja mobilna jest dostępna na oficjalnej witrynie netowej buka. Totolotek aplikacja mobilna do pobrania w pięć minut z oficjalnej witryny buka albo z innego portalu, niż sklep internetowy PLAY. Ściągnąć aplikację na iOS można w iTunes\AppStore.

Totolotek aplikacja

Zdobądź fajny bonus

Jak pobrać Totolotek mobile na komę z Androidem czy Apple?

Masz telefon lub tablet z Androidem albo telefon Apple? Wtedy możesz z łatwością zainstalować aplikację mobilną totolotka na telefony oraz tablety z systemami android i iOS, zaś na pozostałe systemy nie możesz ściągnąć.

Zdobądź fajny bonus

Pobieranie Totolotek aplikacja Android: jak pobrać apkę?

Aplikację na androida można pobrać na str.totolotka lub na innych stronach, spoza Google’a. Zanim zaczniesz pobierać m totolotek, musisz zmienić ustawienia bezpieczeństwa na swojej komie czy tablecie z systemem Android. Powinieneś zezwolić na instalację plików aplikacji, pochodzących z innych portali. Wymagania systemowe i sprzętowe: wersja do poprawnej obsługi aplikacji mobilnej to dowolny Android.

Jak pobrać appkę mobile na swój Android:

 • Dla pobrania pl apki na Androida zostaniemy przekierowani na podstronę serwisu bukmacherskiego. Na stronie bukmachera w „Aplikacje mobilne”, kliknij guzik na Androida, aby rozpocząć proces instalacji Totolotek apk i kliknij „Pobierz”.
 • Po tym, jak będzie pobrana apka mobile w Android, musisz kliknąć „Pobrane”, a później „Zainstalować”.
 • Po zainstalowaniu aplikacji buka musisz wejść do systemu poprzez logowanie albo się zarejestrować, po czym dostaniesz dostęp do wszystkich typów, bonusów totolotka.

Po pobraniu aplikacji możesz obstawiać wybrane przez Ciebie wydarzenia sportowe na zakupach, na imprezie, lotnisku, w pociągu. Totolotek aplikacja to wygoda i komfort w kilku kliknięciach!!!

Totolotek apk na iOS

Zdobądź fajny bonus

Pobieranie Totolotek apk na iOS

Jeśli masz komę Apple z wersją 9+ i siedemnaście lat, to bez problemu pobierzesz apkę totolotka w iTunes\App Store za darmo! Instalacja tej aplikacji jest banalnie prosta. Aplikacja nie działa w innych wersjach niż 9+.

Krok po kroku jak pobrać appk na swój bystrzak z iOS:

 • Wejdź na stronę buka, kliknij „Aplikacje mobilne”;
 • Wciskasz pobierz na system operacyjny ios, po czym zostaniesz przekierowany do serwisu iTunes\AppStore, aby zainstalować aplikację mobilną.
 • Następnie aplikacja zapyta, czy akceptujesz, wciskasz „Zaakceptować” i „Kontynuować”, po czym program pobierze aplikację mobile w iOS i zainstaluje ją.
 • Po zakończeniu instalacji Totolotek apk możesz na całego korzystać ze wszystkich ofert buka. Są to różne promocje, zakłady, transmisje i zakłady LIVE.
Zdobądź fajny bonus

Premia mobilna od m Totolotek aplikacja

Mega wiadomość dla ziperów, którzy mają zamiar zainstalować i korzystać z aplikacji totolotka!!! Premia bez depozytu – 25 PLN. Bukmacher także przygotował premię mobilną – 49 PLN dla tych, którzy ściągną Totolotek aplikacja Android czy ios i dokonają pierwszego depozytu (min. dwadzieścia złotych) poprzez apkę. Aby wypłacić premię, należy obrócić bonusem i depozytem 3-krotnie.

Do obrotu pasuje każdy sport, ale min. kurs wydarzenia powinien stanowić 1.90. Natomiast premia na lekki start po rejestracji konta i wpłaceniu środków może wynosić nawet 1000 PLN!!! Totolotek mobile regularnie rozdaje różne premie i robi promocje jak dla nowych, tak i stałych klientów. Spis jest dość obszerny: premia xtreme, dla tych, którzy lubią AKO, poleć kumpla, premie lojalnościowe (im więcej typów, tym więcej punktów).

Jeśli chcesz korzystać ze wszystkich premii i promocji od totolotka, to musisz mieć konto. Podczas rejestracji wypełniasz formularz, podajesz dane osobowe, adres, PESEL, scan dokumentu, numer rachunku.

totolotek_zasady_bonusu

Zdobądź fajny bonus

Totolotek aplikacja: opis i funkcje

App Totolotek jest dokładnym powtórzeniem strony internetowej i daje typerom takie same możliwości, co wersja mobile.

Funkcje Totolotek mobile:

 • Totolotek apk to pełny dostęp do wszystkich oferowanych przez buka zakładów poprzez główne menu mobilnej aplikacji. Typerzy mogą obstawiać ponad 16 dyscyplin, w tym też wydarzenia polityczne oraz finansowe 24\7.
 • Transmisje na żywo.
 • Zakłady live i pre match.
 • Totolotek aplikacja mobilna to możliwość śledzenia meczy i rozgrywek w czasie rzeczywistym.
 • Aplikacja mobilna bukmachera Totolotek informuje o bieżących bonusach i promocjach.
 • Szybkie wyszukiwanie typów i kursów.
 • Quickbet – obstawiaj to, co proponuje bukmacher Totolotek wyłącznie w apce.
 • Totalizator TOTO LIGA I GOL.
 • SPORTY VIRTUALE;
Zdobądź fajny bonus

Jak dokonywać płatności w Totolotek apk?

Totolotek aplikacja oferuje typerom następujące sposoby na doładowanie konta i wypłatę kasy:

 • wpłata – system płatności dotpay i Skrill;
 • wypłata – na konto bankowe dla zarejestrowanych ziperów w dni robocze przed godz. 12.00. Jeśli zleciłeś wypłatę przed godz. 10, to dostaniesz kasę na swoje konto w tym samym dniu, jeśli po 10.00, to w następnym. Totolotek zakłady bukmacherskie online aplikacja umożliwia przeglądanie historii wpłat\wypłat, ale pod warunkiem, że masz konto na Totolotek. Jak wypłacić kasę? Podaj swój login i hasło oraz kliknij „Wypłacić” i wprowadź sumę, którą chcesz wypłacić na swoje konto (numer konta podaje się podczas rejestracji). W tym miejscu warto zaznaczyć, że Totolotek musi nieco jeszcze popracować nad poprawieniem sytuacji z wpłatami\wypłatami.
Zdobądź fajny bonus

Totolotek mobile: ocena

Totolotek zakłady bukmacherskie online aplikacja może się pochwalić dobrymi ocenami i opiniami ziperów jak nowych, tak i doświadczonych. TOTOLOTEK to jeden z najstarszych i najlepszy buków w sferze zakładów, więc cieszy się ogromną popularnością wśród zipów. Ziperzy najlepiej oceniają zakłady live, gdyż buk szybko aktualizuje kupony i oferuje mnóstwo różnych wydarzeń.

Jeśli natomiast chodzi o dyscypliny, to na pierwszym miejscu plasuje się piłka nożna. TOTOLOTEK cały czas udoskonala swoją ofertę, by zadowolić potrzeby jak największej liczby ziperów, więc aplikacja i buk mają tylko najlepsze opinie.

Totolotek aplikacja to całodobowa obsługa 24\7 przez doświadczonych pracowników, którzy nigdy nie zawiodą i zawsze pomogą i live chat.Zdobądź fajny bonus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + trzy =